TENIS next Tenisová obuv pánská next PROPULSE BLAST CLAY M Black/Golden + DOPRAVA ZDARMA

Tenisová obuv Babolat PROPULSE BLAST CLAY M Black/Golden + DOPRAVA ZDARMA

produktová sekce:

TENIS


oddělení:

Tenisová obuv pánská


3299,- Kč
2399,- Kč vč. DPH

výrobek v akci novinka v našem sortimentu TOP výrobek

toto zboží Vám dopravíme ZDARMA
Upřesněte detaily zboží
  • velikost v UK:
Pánská tenisová obuv Babolat Propulse Blast Clay v černo-zlaté barvě potěší hráče, kteří chtějí na antuce podávat technicky agresivní výkony s důrazem na stabilitu, odolnost a pohodlí.

Hmotnost: 340 g (UK 8.5)

Jistotu do kroku si vychutnáte díky zpevněné části boty, technologii Power Straps. Dva silné pásky pomáhají udržovat stabilitu při postranních úhybech.
Boty mají speciální polstrování paty, tzv. Babolat KPRS-X systém, který je určený pro specifické potřeby tenistů. Při hře hráči došlapují pod specifickým úhlem a díky EVA podložce z vysoce kvalitní pě
Víte o tom, že máte na noze 9 tlakových bodů, které nejlépe reagují na odpružení bot? Pokud ne, nic se neděje. Babolat to zjistil za vás a navíc poznatky převedl do praxe. Technologie Active Flexion na bázi oněch tlakových bodů nabízí nejlepší odpružení, ale také podporu a odezvu pro dokonalý pohyb na kurtu.

Babolat Michelin Performance
Ultra odolná podrážka Babolat byla vyvinuta ve spolupráci s Michelinem a byla navržena speciálně pro potřeby tenistů. Podrážka z prémiové gumy s nízkou hodnotou DIN (opotřebení třením) zaručí nejlepší výkon s nejdelší výdrží.
Upřesněte detaily zboží