TENIS next Tenisové rakety dospělé Babolat next PURE DRIVE 1+1 + DOPRAVA ZDARMA

Set 2ks tenisových raket Babolat PURE DRIVE 1+1 + DOPRAVA ZDARMA

produktová sekce:

TENIS


oddělení:

Tenisové rakety dospělé Babolat


 

10998,- Kč
6799,- Kč vč. DPH

výrobek v akci novinka v našem sortimentu TOP výrobek

toto zboží Vám dopravíme ZDARMA
Upřesněte detaily zboží
  • Velikost gripu:
Set 2 ks tenisových raket Babolat Pure Drive 2018

Raketa Babolat Pure Drive byla inovována na základě zkušeností sdělených profesionálními hráči Babolat, trenéry, vyslanci a partnerskými tenisovými akademiemi (Mouratoglou, Rafael Nadal Academy). Babolat Pure Drive známá svou silou nabízí také optimální pohodlí a pocit při úderu, kterého žádná jiná raketa dosud nedosáhla. Firma Babolat se spojila s předním podnikem na trhu letecké techniky a automobilového sportu: SMAC. Ve spoluprácí s touto společností vznikla po řadě testů technologie Cortex Pure Feel - na zcela konkrétních místech rámu bylo do struktury rakety místo grafitových vrstev zapracováno speciální vlákno vyvinuté společností SMAC. Díky tomu nabízí nová raketa Pure Drive jedinečný požitek z úderu.

Další nová technologie FSI Power přináší diamantové průchodky a upravený vzorec vyplétání pro větší sweet spot. Výsledkem je maximální síla při každém úderu, i když není trefen přímo čistě. Babolat FSI Power tak dává hráčům potřebnou důvěru, aby se na kurtu pokusili hrát na své nejvyšší úrovni. V kombinaci s nejefektivnějším systémem na spojování rámů a strun Woofer poskytuje raketa hráči větší kontrolu nad každým míčem než kdy dřív.

Tenisová raketa Babolat Pure Drive 2018 znamená také návrat modré, avšak ještě výraznější a zářivější – závodní modré. Nová raketa Pure Drive je modernější, živější, rychlejší, “pohodlnější”, nabízí jedinečné pocity a je dokonale připravena na všechny situace, které na kurtu mohou vzniknout. Raketa je určena pro hráče, kteří chtějí sílu a mají představu úderu, který protihráčům ublíží. Její univerzálnost z ní činí tenisovou zbraň vhodnou pro široké spektrum hráčů všech úrovní. Raketa je nevypletená.

Parametry

Kolekce: Pure Drive 2018
Technologie: GT, FSI Power Technology, Cortex Pure
Hmotnost rakety: 300 g
Délka rakety: 685 mm
Tvrdost: 71 ra
Velikost hlavy: 645 cm2
Vyvážení rakety: 320 mm
Vzor výpletu: 16 x 19
Složení: Graphite / Tungsten
Výplet: Ne
Obal: ne
Záruka: 24 měsíců
Upřesněte detaily zboží