Lyžařské brýle fotochromatické SALICE 804 ITA CRXP BLACK/RW GREEN

produktová sekce:

SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ


oddělení:

Lyžařské brýle dospělé


2299,- Kč
1699,- Kč vč. DPH

výrobek v akci

stav skladu
Moderní linie a rafinovaný design jsou znakem těchto brýlí, vyvinutých pro ženy.
Svoji technologií zajišťují špičkové výkony.
Maximální viditelnost je zajištěna velkými zaoblenými skly.
Dokonale kompatibilní s helmou.
Obličejové těsnění z měkké sametové pěny.
Dvojitý nastavitelný elastický pásek.
Dvojitá polykarbonátová sklas UV ochranou a úpravou proti zamlžení a poškrábání.

CRX POLAR FLEX skla
Nová generace skel, které kombinují technologické vlastnosti polarizovaných a CRX samozabarvovacích skel. Čočky jsou dvojí: vnitřní skla jsou polarizované: absorbují světlo a dochází k odstranění nepříjemných odlesků, žlutá foto chromatická vnější skla jsou aktivován slunečním zářením a mění svou barvu v závislosti na počasí. Fotochromatický vnější zorník se mění z kategorie S2 na S3, pokud je teplota nižší než +10 °, z S2 na S4, pokud je teplota nižší než -5 °. V nadmořské výšce přes 2.O0O m s UVB zářením, přechází z S2 na S4 při jakékkoli teplotě.

Sférická skla
Naše technologicky vyspělá sférická skla garantují lepší periferní vidění.

Duhová skla
Duhová skla umožní zrcadlení povrchu pro redukci oslepení v důsledku odrazů od vody, sněhu a ledu. Filtrační schopnost skel je výrazně lepší. Zrcadlové polykarbonátové skla mohou být:
Dvoulůžkové DAMRX z proti zamlžovacího acetátu: povlak na vnější části vnitřního skla,
DARW: zdvojené vnitřní proti zamlžovací acetátové skla a vnější polykarbonátové skla s vícenásobnými antireflexními vrstvami. Zrcadlové polykarbonátové sklo s ochranou proti poškrábání.

Dvojitá skla (DA)
Zaručují ochranu proti zamlžování a současně lepší tepelnou izolaci. Izolační těsnění mezi skly je dokonale těsné i při velmi nízkých teplotách a nejvyšší nadmořské výšce.

Proti zamlžovací skla a UV filtr
Všechny skla jsou vybavena filtrem UV400, který zastaví ultrafialové záření a jsou s úpravou proti zamlžování. Zorníky jsou vyrobeny z protizamlžovacího acetátu a jsou k dispozici v různých barvách pro zajištění nejlepšího vidění za všech povětrnostních podmínek. Pokud chcete zvýšit kontrast, můžete využít skla, která snižují modré světlo (vlnová délka 400 - 480 nm), Vhodná jsou např. provedení zorníků žlutá nebo oranžová barva.
Upřesněte detaily zboží